Nie masz konta?
Masz już konto?
Nie pamiętasz hasła? Przypomnij
redukcja kosztów
foreclosure telepizza Abacosun
mcdonalds

O PORTALU

Polski-Inwestor.com jest pierwszym i największym portalem inwestycyjnym dla Polonii. To platforma informacyjna o ofertach biznesowych z całego Świata. Międzynarodowy zasięg portalu stanowi gwarancję szerokich perspektyw biznesowych dla wszystkich użytkowników.
 
Portal Polski-Inwestor.com dedykowany jest dla Polaków z całego Świata, w tym szczególnie dla przedstawicieli licznej Polonii. Każdy przedsiębiorczy Polak, bez względu na kraj zamieszkania znajdzie u nas tysiące ofert biznesowych oraz setki sprawdzonych, niejednokrotnie innowacyjnych pomysłów na biznes pogrupowanych w kategorie tematyczne. 
 
 
CO W PORTALU?
 
Trzon Polskiego-Inwestora stanowią ogłoszenia biznesowe pochodzące ze wszystkich branż. Liczba ogłoszeń zmienia się dynamicznie, wykazując stały trend rosnący. 
 
KUPNO/SPRZEDAŻ BIZNESU
 
Masz firmę lub spółkę na sprzedaż? Poszukujesz atrakcyjnych ofert sprzedaży? Ta kategoria jest dla Ciebie. Z pewnością odnajdziesz się w jednym z działów tematycznych: 
  • Sprzedam biznes
  • Nieruchomości komercyjne
Wybierz ofertę spośród stale uaktualnianej bazy tworzonej przez użytkowników portalu. W jednym miejscu uzyskasz dostęp do tysięcy informacji o ofertach polonijnych z całego świata, oczywiście możesz także dodawać nieograniczoną liczbę swoich ogłoszeń.
 
WSPÓŁPRACA
 
Poszukujesz sprawdzonych kontrahentów? Poszukujesz dofinansowania? Odwiedź kategorie:
  • Współpraca
  • Zainwestuję
  • Szukam Inwestora
Zapoznaj się z oczekiwaniami inwestorów, lub pokaż czego Ty oczekujesz od współpracowników. Poszerz horyzonty, dzięki zdobywaniu kontaktów biznesowych wśród polskojęzycznych mieszkańców globu.
 
FRANCHISING
 
Dosyć ryzyka? Poznaj sprawdzone sposoby na biznes udostępniane przez partnerów na zasadzie sprzedaży licencji. Ofert szukaj w kategorii: 
  • Biznes sieciowy (franchise)
Zapoznaj się z ofertami franczyz znanych i tych mniej znanych – sam oceń i wybierz, które warunki będą Tobie najbardziej odpowiadać. Skontaktuj się z franczyzodawcą. 
 
POMYSŁY NA BIZNES
 
Szukasz inspiracji? Poznaj pomysły ludzi z całego świata. Idee dziwne, stare, innowacyjne i popularne – wszystkie łączy jedno –swoim twórcom przyniosły komercyjny sukces. Opisujemy koncepcje, które zostały zrealizowane i faktycznie działają – opieramy się jedynie na konkretnych przykładach. Zapoznaj się z mentalnością biznesmanów z całego świata.
 
Dołącz do nas jako członek społeczności Polskiego-Inwestora.
 

 
 
Wydawca Portalu:
Pol Investors Group, inc.
301 Yamato Road, Suite 1240,
Boca Raton, Florida 33431, USA
www.polinvestor.com
Polecamy:
Notus Polish Slaviv Nowy dziennik Us Money Express komercyjne.pl Rzeczpospolita Rzeczpospolita OpenKontakt
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas
+1 800 385 0720 (Tel. w USA)
+1 407 374 1485 (kontakt w języku polskim)
(opłata wg. stawek Twojego operatora)
email: info@polski-inwestor.com
Wydawca Portalu: Pol Investors Group, 301 Yamato Road, Suite 1240,
Boca Raton, Florida 33431, USA www.polinvestor.com
Copyright © 2009-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Płatności: Dotpay
Optymalizacja Podatkowa Marketing & Promocja Portalu - NetWay
Facebook