Nie masz konta?
Masz już konto?
Nie pamiętasz hasła? Przypomnij
redukcja kosztów
foreclosure telepizza Abacosun
mcdonalds OpenKontakt
skutecznie sprzedajemy
Sklep z pamiątkami chrztu i komunii
10-11-2014

Jeśli chcesz kupić kwiaty – idziesz do kwiaciarni, jeśli interesują cię książki – do księgarni, a jeśli wybierasz się na chrzciny lub komunię i chcesz kupić prezent czy pamiątkę z tego wydarzenia? Tego typu produktów szukamy zwykle po omacku w Internecie, zanim wybierzemy się do sklepów stacjonarnych na zakupy. Dlatego dobrym pomysłem na biznes może być internetowy sklep z pamiątkami i prezentami na chrzest i komunię.

 

 

Pamiątki chrztu są różne i w różnych latach panują różne mody na to, co kupić malcowi z okazji tego ważnego wydarzenia. Od lat popularne są medaliki czy obrazki z Matką Boską, aniołami, a także innymi motywami religijnymi. Mogą być grawerowane (wygrawerować można np. imię dziecka czy datę chrztu) lub nie posiadać graweru. Wykonane ze srebra lub złota, wytrzymają wiele lat i będą pamiątką na całe życie. Inny pomysł na pamiątkę chrztu to ozdobne łyżeczki, srebrne grzechotki czy biżuteria (łańcuszki, bransoletki) – także z motywami religijnymi. W modzie jeśli chodzi o pamiątki chrztu są ostatnio także eleganckie albumy, a niesłabnącą popularnością od lat cieszą się ilustrowane wersje Biblii.

Podobne pamiątki kupuje się z okazji komunii, z tą różnicą, że napisy i dedykacje muszą wskazywać na odmienny charakter tego wydarzenia. Przy pamiątkach komunijnych warto rozgraniczyć prezenty na te, które będą odpowiednie dla dziewczynki i takie, które można wręczyć chłopcu.

W asortymencie sklepu z pamiątkami chrztu i komunii mogą znaleźć się także prezenty o mniej religijnym charakterze. Na topie są między innymi nietypowe bukiety, przygotowane z pamparsów czy ubranek, ciekawe torty, a także prezenty użytkowe – na przykład ręczniki czy kocyki z haftem czy artykuły kosmetyczne. Co jeszcze można sprzedawać w ramach takiej działalności? Zaproszenia na komunię i chrzest, ubranka do chrztu, ale także dekoracje do domu – na przykład na stół – które rodzice mogą wykorzystać podczas organizacji przyjęcia dla rodziny, uczestniczącej w chrzcinach czy komunii.

Miarą sukcesu tego pomysłu na biznes będzie przede wszystkim zainteresowanie ze strony klientów, a o to nie będzie trudno jeśli tylko zatroszczymy się o kilka podstawowych rzeczy: dobry asortyment, sprawną i przyjazną obsługę oraz intuicyjną stronę internetową, na której łatwo będzie kupić produkty i równie łatwo będzie za nie zapłacić, na przykład poprzez zintegrowany system płatności.

  

Polecamy:
Notus Polish Slaviv Nowy dziennik Us Money Express komercyjne.pl Rzeczpospolita Rzeczpospolita OpenKontakt
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas
+1 800 385 0720 (Tel. w USA)
+1 407 374 1485 (kontakt w języku polskim)
(opłata wg. stawek Twojego operatora)
email: info@polski-inwestor.com
Wydawca Portalu: Pol Investors Group, 301 Yamato Road, Suite 1240,
Boca Raton, Florida 33431, USA www.polinvestor.com
Copyright © 2009-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Płatności: Dotpay
Optymalizacja Podatkowa Marketing & Promocja Portalu - NetWay
Facebook