Nie masz konta?
Masz już konto?
Nie pamiętasz hasła? Przypomnij
redukcja kosztów
foreclosure telepizza Abacosun
eksport OpenKontakt
skutecznie sprzedajemy
Koci hotel
22-11-2014

Nie raz już pisaliśmy o biznesach, które pozwalają zarobić na miłości ludzi do zwierząt. Niezwykłe posłania dla psów, okulary, lody dla czworonogów – to tylko kilka przykładów biznesów, związanych z psami. A jak jest z kocim biznesem? Tu także zarobić można sporo, bo Polacy kochają koty i wielu kociarzy jest w stanie wydać naprawdę sporo pieniędzy na gadżety dla swojego ulubieńca.

Taki właśnie biznes powstał w okolicach Poznania – to Mascotas, czyli hotel dla kotów. W kilku miejscach w Polsce istnieją już hotele dla psów i innych zwierząt domowych, cieszące się różnym zainteresowaniem, ale hotel przystosowany wyłącznie dla kotów to pewna innowacja. Jakie wygody oferują właściciele Mascotas miauczącym pupilom?

Każdy kot, który zostanie zakwaterowany w Mascotas może liczyć na własny pokój z klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem podłogowym oraz monitoringiem. Ten ostatni potrzebny jest, by właściciele hotelu mogli mieć oko na wszystkich przyjętych podopiecznych. Ponadto w każdym kocim pokoju znajduje się kuweta, drapak, zabawki, miski, a nawet pościelone łóżko! Można więc powiedzieć, że jest to pokój z pełnymi wygodami.

Dodatkowo w hotelu znajdują się wybiegi dla kotów. W zależności od tego, czy kkotek przyjęty będzie latem czy zimą, może bawić się na zamkniętym lub otwartym wybiegu, na którym znajdzie drapaki i hamaki i z pewnością nie będzie się nudził. Dodatkowo hotelowi „goście” mogą liczyć na takie usługi jak obcinanie pazurów, wyczesywanie czy pamiątkową sesję zdjęciową.

Kotka można przywieźć do hotelu od poniedziałku do soboty, odebrać swojego pupila także możemy w tych dniach, ale jeśli nie mamy czasu na przywiezienie kota, może to zrobić za nas wynajęty przez hotel szofer. Jest to usługa dodatkowo płatna. Sam pobyt w kocim hotelu kosztuje tyle ile wynajęcie kwatery prywatnej nad morzem czy w górach – 39 złotych za dobę.

Czy założenie kociego hotelu w innej części Polski miałoby sens i mogłoby być dobrym pomysłem na biznes? Być może tak, ale tylko w okolicach dużego miasta – Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia. Tylko w pobliżu miast możemy liczyć na tak duże zainteresowanie oddawaniem zwierząt do hotelu i zamożnych klientów, którzy mogliby sobie na to pozwolić. Hotel dla kotów mógłby być uzupełnieniem jakiegoś innego biznesu, związanego z kotami, choćby sklepu z akcesoriami dla milusińskich czy kociego salonu piękności.

  

Polecamy:
Notus Polish Slaviv Nowy dziennik Us Money Express komercyjne.pl Rzeczpospolita Rzeczpospolita OpenKontakt
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas
+1 800 385 0720 (Tel. w USA)
+1 407 374 1485 (kontakt w języku polskim)
(opłata wg. stawek Twojego operatora)
email: info@polski-inwestor.com
Wydawca Portalu: Pol Investors Group, 301 Yamato Road, Suite 1240,
Boca Raton, Florida 33431, USA www.polinvestor.com
Copyright © 2009-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Płatności: Dotpay
Optymalizacja Podatkowa Marketing & Promocja Portalu - NetWay
Facebook